Ako si môžete vypnúť Adblock a Adblock Plus na Pravda.sk?

15.12.2016 13:49

Pri pozeraní našich stránok používate blokovanie reklamy. Myslite, prosím, aj na nás. Každá zobrazená reklama nám pomáha - tvoriť pre vás lepší obsah. Ak radi čítate užitočné informácie na Pravda.sk, oceníme, ak nástroj na blokovanie reklamy na Pravda.sk deaktivujete. Tu je stručný návod.

Adblock

Krok 1

Navštívte stránku Pravda.sk. Následne po kliknutí na ikonku Adblock (ikonka dlane), ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu, je potrebné kliknúť na možnosť „Nespúšťať na podstránkach tejto domény“.

Krok 2

Zobrazí sa vám okno, v ktorom treba prejsť kurzorom myšky smerom doprava tak, aby sa vám zobrazilo: *.pravda.sk/*

Teraz stačí už len kliknúť na „Vylúčiť“.

Adblock Plus

Navštívte stránku Pravda.sk. V pravom hornom rohu sa nachádza ikonka Adblock Plus (v skrate ABP). Po kliknutí naň sa vám zobrazí okno. Na jeho spodnej časti sa nachádza „Možnosti“.

Po kliknutí sa dostanete na podstránku Adblock Plus nastavenia. Zvoľte možnosť Domény pridané do povoleného zoznamu a do prázdneho okienka napíšte *.pravda.sk/*. Následne kliknite na + Pridať doménu.

Hotovo :)

Týmto vypnutím ste povolili reklamu len na stránke Pravda.sk, na ostatných stránkach ostáva reklama stále blokovaná. Vďaka tomuto kroku môžeme pre vás pripravovať kvalitnejšie spravodajstvo a užitočnejšie informácie stále zadarmo.

Ďakujeme.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#reklama #Adblock
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku