MiA - ženský magazín denníka Pravda

27.06.2017 13:08

Nebaví vás iba ležať nečinne na pláži? Ukážeme vám cviky, ktoré využijete aj pri mori. A nie len to! Poradíme vám kde nájdete dobrý streetfood, v ktorom sa oplatí najesť. V novom čísle nájdete aj prvý veľký rozhovor s Adelou Vincze po svadbe. To všetko v novom dvojmesačnom čísle ženského magazínu MiA už 28.6.2017.

Aktuálne trendy v módnom svete, rubriky o kráse a zdraví či rady o dekoráciách a módnych trendoch v domácnosti. To sú témy, ktoré nájdete v ženskom magazíne MiA.

Najbližšie sa vám predstaví už v stredu 28. 6. 2017 aj s hviezdou z titulky, ktorou je na tento mesiac známa moderátorka Adela Vincze.

MiA vám v najnovšom čísle prinesie množstvo inšpiratívnych článkov. Nebaví vás iba ležať nečinne na pláži? Ukážeme vám cviky, ktoré využijete aj pri mori. A nie len to! Poradíme vám kde nájdete dobrý streetfood, v ktorom sa oplatí najesť. Keďže leto prináša žiarivé farby, ukážeme vám ako môžete oživiť váš šatník na leto. Ktoré kúsky budú trendy? Inšpirujte sa!

Opäť sa môžete tešiť aj na rozhovor. Tentokrát vám obľúbená moderátorka Adela Vincze prezradí v rozhovore všetko o jej svadbe. Dočítate sa v najnovšom vydaní magazínu Mia.

Ďalšie číslo magazínu MiA nájdete vložené v denníku Pravda: 06.09. 2017

Magazín MiA vám prináša pútavé rozhovory s osobnosťami z titulky, ktoré vás nechajú nazrieť do ich súkromného či kariérneho života. V štýlovom magazíne sa tiež objavia rôzne celebritné témy, či zaujímavosti z domova i zo sveta. MiA vám prináša prehľad toho najdôležitejšieho zo spoločenského života.

Zdravý životný štýl plný aktívneho pohybu je mimoriadne aktuálnou témou, ktorú prináša aj MiA. Nájdete v nej množstvo rád a tipov odborníkov ako cvičiť, ako sa stravovať, ako byť jednoducho fit.

Svoje si v novom magazíne Pravdy nájdu milovníci cestovania, ktorým MiA ponúka rôzne tipy a rady ako a kam cestovať. Nájdete v nej aj všetky aktuálne trendy bytového dizajnu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ženský magazín MiA #móda #krása #fit #celebrity
+13
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk