MiA - ženský magazín denníka Pravda

23.10.2017 14:28

Aké sú trendy kabáty jesene 2017? Čo hovoríte na cvičenie doma? Stačí vám obyčajná stolička! Ukážeme vám tiež 7 najkrajších cintorínov. V novom čísle nájdete aj rozhovor s herečkou janou Kolesárovou. To všetko v ženskom magazíne MiA už v stredu 25.10.2017.

Aktuálne trendy v módnom svete, rubriky o kráse a zdraví či rady o dekoráciách a módnych trendoch v domácnosti. To sú témy, ktoré nájdete v ženskom magazíne MiA.

Autor: Pravda

Najbližšie sa vám predstaví už v stredu 25. 10. 2017 aj s hviezdou z titulky, ktorou je na tento mesiac známa herečka Jana Kolesárová .

MiA vám v najnovšom čísle prinesie množstvo inšpiratívnych článkov. Neviete aký kabát zvoliť túto sezónu? Poradíme vám trendové kúsky. Taktiež vám ukážeme, ako sa vyvarovať nepekným vráskam. Je to také jednoduché! Povenujeme sa aj vážnejším témam a poradíme vám, ako zatočiť s depresiou v rodine. Keďže sa blíži obdobie „dušičiek“, v článku nájdete 7 najkrajších cintorínov. Síce je už po lete, ale nechcete zanevrieť na pohyb a zbaviť sa nadbytočných kíl? Čo tak cvičenie doma? Stačí vám obyčajná stolička. Inšpirujte sa!

Opäť sa môžete tešiť aj na rozhovor. Tentokrát vám svetovo známa herečka Jana Kolesárová prezradí prečo by dnes niektoré veci už nedopustila. Dočítate sa v najnovšom vydaní magazínu Mia.

Ďalšie číslo magazínu MiA nájdete vložené v denníku Pravda: 29.11. 2017

Magazín MiA vám prináša pútavé rozhovory s osobnosťami z titulky, ktoré vás nechajú nazrieť do ich súkromného či kariérneho života. V štýlovom magazíne sa tiež objavia rôzne celebritné témy, či zaujímavosti z domova i zo sveta. MiA vám prináša prehľad toho najdôležitejšieho zo spoločenského života.

Zdravý životný štýl plný aktívneho pohybu je mimoriadne aktuálnou témou, ktorú prináša aj MiA. Nájdete v nej množstvo rád a tipov odborníkov ako cvičiť, ako sa stravovať, ako byť jednoducho fit.

Svoje si v novom magazíne Pravdy nájdu milovníci cestovania, ktorým MiA ponúka rôzne tipy a rady ako a kam cestovať. Nájdete v nej aj všetky aktuálne trendy bytového dizajnu.

+15

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ženský magazín MiA #móda #krása #fit #celebrity
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk