Súťaž: Odpovedzte na otázku a vyhrajte Lego Technic

Vyhrajte plne funkčný model najväčšieho nakladača, aký kedy Volvo vyrobilo

28.06.2021 10:25
sutaz technic final
debata (1)

SÚŤAŽ! Postavte si najväčší kĺbový nakladač Volvo 6 × 6 so stavebnicou Lego Technics.

Toto je skutočný hrdina pozemných dolov a gigantických stavieb. Kĺbový „dumper“ Volvo 6×6 sa nebojí žiadnej výzvy. Dopriať si ho môžete aj vy v podobe brilantnej stavebnice z edície Lego Technic. Po zložení 2 193 dielikov vznikne plne funkčný model najväčšieho nakladača, aký kedy Volvo vyrobilo. Nechýbajú tri motory, pohon všetkých troch náprav ani Bluetooth, cez ktorý sa pripojíte so svojím smartfónom.

Aplikácia Lego Technic Control + obsahuje riadiace obrazovky, prostredníctvom ktorých možno ovládať jazdu vpred, vzad, meniť smer alebo vyprázdniť výklopnú korbu. Zábava s týmto modelom, ktorý má na dĺžku 60, na šírku 20 a na výšku 20 cm tak pokračuje aj po tom, čo ho zložíte. O dostatok energie sa stará šesť batérií typu AA.

Z koľkých lego dielov sa skladá autentická replika nakladača Volvo 6 × 6?

A) 2 193

B) 4 520

Odpoveď zašlite formou SMS na číslo 6663 v tvare: PRAVDA (medzera) správna odpoveď A alebo B (medzera) vaše meno a priezvisko. Súťaž končí v stredu 11. júla o 23:59. Výhercu budeme kontaktovať telefonicky a jeho meno zverejníme v ďalšom čísle prílohy Auto & Tech 28. 7. Cena spätnej SMS je 1,00 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

odkaz Viac lego stavebníc nájdete na www.kockashop.sk
logo-kockashop 1 Viac lego stavebníc nájdete na www.kockashop.sk

Repliku auta Porsche 911 RSR zo súťaže v minulom čísle vyhral Miloš B. z Odorína.

Toto super lego vyhrala Marta V. z Dunajskej Lužnej.

+3
1 debata chyba
Viac na túto tému: #súťaž #príloha #AUTO&TECH